Oferta kształcenia
Jesteś tutaj: CKD Edukacja » Oferta kształcenia

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe przeznaczone są dla osób posiadających dyplom ukończenia studiów wyższych, zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszerzaniem horyzontów, aktualizowaniem wiedzy lub przekwalifikowaniem się.

Trwają zapisy. Już teraz warto zarejestrować się on-line!

Dlaczego Studia Podyplomowe w CKD EDUKACJA?

1. Studia podyplomowe organizowane przez Centrum Kształcenia Dorosłych "EDUKACJA" prowadzi Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku - szkoła posiada międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001

2. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ich organizowaniu.

3. Nowe kierunki odpowiadające potrzebom rynku pracy .

4. Kadra wykładowców – nauczyciele akademiccy, praktycy z dużym doświadczeniem zawodowym.

5. Atrakcyjne ceny z możliwością płatności w ratach.

6. Nowatorski system kształcenia - nie tylko nowoczesny i przyjazny dla studenta, ale jednocześnie profesjonalny i przede wszystkim skuteczny.

7. Usługa Office 365 – dla naszych słuchaczy bezpłatny dostęp do poczty e-mail, ważnych dokumentów, kontaktów i kalendarza z praktycznie dowolnej lokalizacji i większości urządzeń oraz do oprogramowania Word, OneNote, PowerPoint i Excel.


Studia podyplomowe stanowią propozycją szkoleniową dla zainteresowanych zwiększeniem swoich szans u potencjalnych pracodawców, bądź utrzymaniem zatrudnienia, szczególnie w perspektywie niżu demograficznego i zmniejszającej się liczby oddziałów w szkołach.


Warto wiedzieć:

1. Kierunki uruchamiane nawet przy małych grupach (od 10 osób).

2. Możliwość zrealizowania min. 400 godzin dydaktycznych na wybranym kierunku i zdobycia odpowiedniej liczby punktów ECTS - otrzymany przez Państwa dokument będzie honorowany także poza granicami Polski.
3. Nauka na kierunkach pedagogicznych trwa trzy semestry, a na pozostałych dwa semestry!

4. Zapewniamy bazę lokalową, która umożliwia odbywanie KONSULTACJI w Radomiu.
5. Możliwość studiowania równolegle na dwóch kierunkach.

 • Koszt studiów - jeden kierunek: 2 500 zł
 • Koszt studiów - drugi kierunek: 1 900 zł
   

Warto sprawdzić inne atrakcyjne ceny wybranych kierunków.

6. Zajęcia odbywają się w piątki po południu i soboty. Dzięki temu zyskują Państwo wolną niedzielę.

7. Bardzo szeroki wybór kierunków dla nauczycieli.

8. Po ukończeniu studiów podyplomowych słuchacze otrzymują świadectwa zgodne z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 1 września 2011 r. (Dz. U. nr 196, poz. 1167).

 

Studia podyplomowe dla nauczycieli? Już nie musisz szukać. Wystarczy do nas zadzwonić, napisać lub zarejestrować się on-line.

BEZPŁATNE KURSY w ramach studiów podyplomowych:

 • Awans zawodowy nauczyciela
 • Biblioterapia
 • Drama
 • Język migowy - poziom podstawowy
 • Profilaktyka uzależnień
 • Pierwsza pomoc
 • Kierownik wycieczek szkolnych
 • Technologia informacyjna
 • Przeciwdziałania zachowaniom agresywnym w aspekcie psychospołecznym i prawnym


Zaświadczenia z kursów wydawane są na podstawie § 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Wybierz kierunek
 
Zarejestruj się online, złóż aplikację już dziś! Kliknij aby dowiedzieć się więcej...

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Adres:
Numer telefonu:
Pracuję / studiuję:
Zawód:
Wybieram:

Dane do wystawienia faktury VAT:

Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT za szkolenie, proszę wypełnić poniższą część zgłoszenia.

Nazwa firmy:
Adres firmy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Numer NIP:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu w celu kontaktu ze mną i umożliwienia mi uczestnictwa w Konferencji. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany o prawie złożenia sprzeciwu, w szczególności odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, a także prawie dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.). (POLE WYMAGANE)
Akceptuję warunki Regulaminu I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu na podany wyżej adres e-mail materiałów informacyjnych, handlowych oraz newslettera w zakresie prowadzonej przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja“ Sp. z o.o. działalności gospodarczej (Ustawa z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. 2013 poz. 1422 t.j.).

Administratorem danych osobowych Uczestników I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii jest Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom (KRS 0000197239, Regon 670184047, NIP 9482037063).

Wszystkie dane osobowe podawane przez Uczestników w formularzu zgłoszeniowymi są przechowywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności celem ich ochrony przed dostępem osób trzecich. Przy przetwarzaniu danych osobowych stosuje się odpowiednie środki techniczne oraz organizacyjne zapewniające ochronę tych danych.