Oferta kształcenia
Jesteś tutaj: CKD Edukacja » Szkoła policealna » Technik masażysta - kierunek BEZPŁATNY
Galeria
Zdjęć: 12
Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć

Technik masażysta - kierunek BEZPŁATNY

TECHNIK MASAŻYSTA  - kierunek BEZPŁATNY

Masażysta to osoba, która wykonuje masaż leczniczy, sportowy, kosmetyczny zgodnie z wymogami wiedzy medycznej, w celu uzupełnienia zabiegów fizykalnych i usprawniających.

Technik masażysta stanowi średni personel medyczny, wykonuje masaż w: medycynie, sporcie, kosmetyce i profilaktyce. Masażysta stosuje wszystkie metody i techniki masażu oraz zabiegi, które usprawniają leczenie i rehabilitację ludzi chorych, a także relaksują i odmładzają zdrowych. Najpopularniejsze miejsca pracy dla masażystów to: szpitale, przychodnie rehabilitacyjne, gabinety fizjoterapeutyczne, sanatoria, hotele i gabinety odnowy biologicznej, ośrodki SPA, prywatne gabinety masażu lub jako masażysta drużyny sportowej. Liczba tego typu miejsc ciągle rośnie i stają się one bardzo popularne.

Osoby posiadające dyplom technika masażysty uprawnione są do samodzielnego świadczenia usług w zakresie masażu. Sposobem na otrzymanie zatrudnienia jest stworzenie sobie miejsca pracy, czyli rozpoczęcie własnej praktyki. Jeśli więc naprawdę chcecie być masażystami, na pewno znajdziecie dla siebie miejsce na rynku pracy.

Źródło: KOWEZiU, Program nauczania dla zawodu Technik Masażysta 325402, Warszawa 2012

Absolwent kierunku Technik masażysta przygotowany będzie do:

 • wykonywania masażu klasycznego w profilaktyce i leczeniu,
 • stosowania masażu izometrycznego i drenażu limfatycznego oraz innych technik masażu,
 • wykonywania masażu punktowego, masażu metodą Schantala, masażu sportowego, masażu kosmetycznego,
 • obsługiwania sprzętu i aparatury medycznej stosowanych podczas masażu.

Absolwent kierunku Technik masażysta może podejmować pracę w:

 • zespołach rehabilitacyjnych szpitali, przychodni, a także prywatnych klinikach

 • centrach i gabinetach odnowy biologicznej,

 • gabinetach kosmetycznych, salonach urody,

 • klubach sportowych,

 • punktach masażu w hotelach lub ośrodkach wypoczynkowych.

Cykl kształcenia: 2 lata (4 semestry)

WAŻNE: Dlaczego technik masażysta w CKD "Edukacja"

 • kierunek BEZPŁATNY. 0 zł czesnego!
 • Profesjonalnie wyposażone pracownie. Komfortowe warunki nauki.
 • Znakomita kadra - zajęcia prowadzone przez praktyków, z uprawnieniami egzaminatorów.
 • Dyplomy uznawane we wszystkich krajach Unii Europejskiej, bez konieczności nostryfikowania dyplomu.
 • Plan zajęć dostosowany do potrzeb słuchaczy.
 • Gwarantujemy uzyskanie specjalistycznej wiedzy i umiejętności.
 • Usługa Office 365 – dla naszych słuchaczy bezpłatny dostęp do poczty e-mail, dokumentów, kontaktów i kalendarza oraz do oprogramowania Word, OneNote, PowerPoint i Excel.
 • Mamy bogatą ofertę kursów doszkalających z zakresu różnych technik masażu - dla wszystkich, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Szczegółowa oferta: http://www.ckd-edukacja.pl/oferta-ksztalcenia/128

Bądź konkurencyjny na rynku pracy!

Podnoś swoje kwalifikacje i zdobywaj nowe umiejętności. Skorzystaj z naszego programu szkoleń - nie tylko dla wykwalifikowach masażystów.
Jest to propozycja zarówno dla osób początkujących, które rozpoczynają swoją przygodę z masażem, jak również dla praktyków, którzy mają świadomość konieczności doskonalenia zawodowego.

Szkolenia organizujemy dla wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę, doskonalić umiejętności praktyczne oraz poszerzyć swój warsztat o nowe techniki masażu.

GWARANTUJEMY ZNIŻKI dla słuchaczy CKD „Edukacja”.

Informacje na temat szkoleń poświęconych poszczególnym technikom masażu: http://www.ckd-edukacja.pl/oferta-ksztalcenia/128

 
 
 
 
Zarejestruj się online, złóż aplikację już dziś! Kliknij aby dowiedzieć się więcej...

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Adres:
Numer telefonu:
Pracuję / studiuję:
Zawód:
Wybieram:

Dane do wystawienia faktury VAT:

Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT za szkolenie, proszę wypełnić poniższą część zgłoszenia.

Nazwa firmy:
Adres firmy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Numer NIP:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu w celu kontaktu ze mną i umożliwienia mi uczestnictwa w Konferencji. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany o prawie złożenia sprzeciwu, w szczególności odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, a także prawie dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.). (POLE WYMAGANE)
Akceptuję warunki Regulaminu I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu na podany wyżej adres e-mail materiałów informacyjnych, handlowych oraz newslettera w zakresie prowadzonej przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja“ Sp. z o.o. działalności gospodarczej (Ustawa z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. 2013 poz. 1422 t.j.).

Administratorem danych osobowych Uczestników I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii jest Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom (KRS 0000197239, Regon 670184047, NIP 9482037063).

Wszystkie dane osobowe podawane przez Uczestników w formularzu zgłoszeniowymi są przechowywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności celem ich ochrony przed dostępem osób trzecich. Przy przetwarzaniu danych osobowych stosuje się odpowiednie środki techniczne oraz organizacyjne zapewniające ochronę tych danych.