Oferta kształcenia
Jesteś tutaj: CKD Edukacja » Kursy i szkolenia » Rekrutacja na rok szkolny 2016/2017 oraz ....

Rekrutacja na rok szkolny 2016/2017 oraz ....

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2016/2017 ORAZ AKTUALNE ZMIANY W ZARZĄDZANIU OŚWIATĄ.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na najbardziej aktualne szkolenie dla dyrektorów szkół i przedszkoli oraz samorządowców. Program został przygotowany w oparciu o zmianę ustawy o systemie oświaty z 29 grudnia 2015 i bieżące rozporządzenia.
Gwarantujemy, że otrzymacie Państwo kompendium wiedzy o najnowszych zmianach w organizacji edukacji wczesnoszkolnej po powrocie obowiązku szkolnego dla 7-latków i informacje dotyczące sprawnego przygotowania rekrutacji do szkół
i przedszkoli na rok szkolny 2016/2017, a także organizacji kształcenia specjalnego
. Dowiecie się Państwo także, co wnoszą do życia oświaty tegoroczne zmiany w Kodeksie Pracy.
Liliana Zientecka - prowadząca szkolenie.

TEMAT: Rekrutacja na rok szkolny 2016/2017 oraz aktualne zmiany w zarządzaniu oświatą

KIEDY: 19.02.2016 (piątek)

CZAS: 10.00-15.00

KOSZT: 280 zł*

*Cena obejmuje catering w postaci przerw kawowych i gorącego lunchu oraz materiały szkoleniowe, w formie drukowanej i elektronicznej.

LOKALIZACJA: Radom, ul. Limanowskiego 150, Dworek Saski

ZGŁOSZENIA udziału w spotkaniu można dokonać:

 • wysyłając wiadomość na adres: info@edukacja.radom.pl
 • dzwoniąc pod jeden z numerów telefonów (48) 363 01 02, (48) 330 83 96
 • rejestrując się on-line odwiedzając stronę www.ckd-edukacja.pl

Cele szkolenia:

1. Przekazanie uporządkowanej wiedzy z zakresu rekrutacji do przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów w tym powrotu do obowiązku szkolnego 7 - latka.
2. Praktyczne przygotowanie uczestników szkolenia do sprawnego organizowania kształcenia specjalnego oraz ewidencjonowania wydatków związanych z kształceniem specjalnym w roku 2016.
3. Przekazanie uporządkowanej wiedzy o zmianach w prawie pracy z uwzględnieniem specyfiki pracowników oświaty samorządowej.

Program:

Sesja I
Jeszcze raz o rekrutacji – aktualny stan prawny i zmiany po powrocie do obowiązku szkolnego 7-latków.

 • Powrót do obowiązku szkolnego 7-latków, przepisy docelowe i przejściowe ważne w procesie rekrutacji na podstawie aktualnych zmian w prawie oświatowym.
 • Nowe przepisy dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2016/2017.
 • Organizacja komisji rekrutacyjnej z uwzględnieniem przepisów Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 2 listopada br.

Sesja II
Nowa organizacja kształcenia specjalnego w JST po zmianach w prawie oświatowym i finansowym.

 • Organizacja kształcenia specjalnego w szkołach ogólnodostępnych po zmianach w prawie oświatowym – za co odpowiada dyrektor a za co JST.
 • Ewidencjonowanie wydatków na kształcenie specjalne w roku 2016.
 • Jak zadbać o płynność finansowania kształcenia specjalnego?

Sesja III
Zmiany w prawie pracy z uwzględnieniem specyfiki pracowników oświaty samorządowej.

 • Nowe zasady zawierania umów o pracę.
 • Zatrudnianie nauczycieli, osób niebędących nauczycielami na stanowiskach nauczycielskich i asystentów nauczycieli.
 • Istotne zmiany w uprawnieniach rodzicielskich.
 • Nowe zasady udzielania dwóch dni opieki nad dzieckiem

Wykładowca – Liliana Zientecka - trenerka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym na wszystkich szczeblach administracji oświatowej (dyrektor szkoły, wizytator, pracownik administracji samorządowej).  Autorka wielu publikacji i projektów szkoleniowych z zakresu implikacji nowego prawa oświatowego i budowania kultury skutecznego zarządzania oświatą.

 
 
 
 
Zarejestruj się online, złóż aplikację już dziś! Kliknij aby dowiedzieć się więcej...

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Adres:
Numer telefonu:
Pracuję / studiuję:
Zawód:
Wybieram:

Dane do wystawienia faktury VAT:

Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT za szkolenie, proszę wypełnić poniższą część zgłoszenia.

Nazwa firmy:
Adres firmy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Numer NIP:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu w celu kontaktu ze mną i umożliwienia mi uczestnictwa w Konferencji. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany o prawie złożenia sprzeciwu, w szczególności odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, a także prawie dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.). (POLE WYMAGANE)
Akceptuję warunki Regulaminu I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu na podany wyżej adres e-mail materiałów informacyjnych, handlowych oraz newslettera w zakresie prowadzonej przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja“ Sp. z o.o. działalności gospodarczej (Ustawa z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. 2013 poz. 1422 t.j.).

Administratorem danych osobowych Uczestników I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii jest Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom (KRS 0000197239, Regon 670184047, NIP 9482037063).

Wszystkie dane osobowe podawane przez Uczestników w formularzu zgłoszeniowymi są przechowywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności celem ich ochrony przed dostępem osób trzecich. Przy przetwarzaniu danych osobowych stosuje się odpowiednie środki techniczne oraz organizacyjne zapewniające ochronę tych danych.